kontakt@biosensual.pl +48 698 989 282

MIŁOŚĆ Koper Włoski, Trawa Cytrynowa, Geranium Świeca dekoracyjna

( 0 reviews )
89.00

Najważniejsza wartość i potrzeba każdego z nas. Gdy ją palisz wszystkie myśli kierują Cię ku miłości. Umiłuj olejkiem ze świecy swoje ciało.

POZYTYWNIE NASTRAJA Geranium, Bergamota, Drzewo Cedrowe Świeca dekoracyjna

( 0 reviews )
89.00

Rozpalaj zawsze wtedy gdy Tobie i Twoim bliskim potrzeba poprawić nastrój. Aromat bez słów przyniesie i wprawi Was w dobry humor, a całości dopełni wspólny masaż ciepłym olejkiem ze świecy.

ONA Szałwia, Cytryna, Trawa Cytrynowa Świeca dekoracyjna

( 0 reviews )
89.00

Piękne aromaty i mądrość kobiet buduje jej dom. Droga KOBIETO, niech ten zapach zagości w Twoim domu, a piękny aromat stwarza okazje do bliskości i wspólnego czasu na pielęgnacji i przytulaniu.

USPOKAJA Lawenda, Pomarańcza Świeca dekoracyjna

( 0 reviews )
89.00

Zachowaj spokój serca i bądź cierpliwy, a nie trać równowagi w czasie utrapienia! Łagody aromat o dobroczynnym działaniu na zmysły. Ukoi nerwy, odpędzi stres, dzięki masażowi rozluźni i uspokoi ciało.

ROZGRZEWA Cynamon, Goździk, Pomarańcza Świeca dekoracyjna

( 0 reviews )
89.00

Miłujcie czystym sercem jedni drugich gorąco… Najbardziej rozgrzewający, otulający cudowną naturalną atmosferą zapach, który wypełni pomieszczenie i rozgrzeje wymasowane olejkiem ciało.

ON Wanilia, Paczula, Trawa Cytrynowa, Drzewo Cedrowe, Drzewo Sandałowe Świeca dekoracyjna

( 0 reviews )
89.00

Drogi, rozpalaj i uwierz, że wszystko jest możliwe… Aromat dla prawdziwych MĘŻCZYZN, którzy chętnie wmasują olejek ze świecy w swoje dłonie i nie tylko…

NADZIEJA Wanilia, Bergamota, Kadzidłowiec Świeca dekoracyjna

( 0 reviews )
89.00

Rozpalaj ten aromat zawsze wtedy gdy potrzebujesz inspiracji, gdy wszystko po ludzku zawodzi, ale Ty wiesz, że dobre rozwiązanie przyjdzie i napełni pozytywną nadzieją. Wmasowany olejek w ciało rzeczywiście daje nadzieję.

Świece dekoracyjne w kolorze