kontakt@biosensual.pl +48 698 989 282

Top Rated

ROZGRZEWA Cynamon, Goździk, Pomarańcza Świeca dekoracyjna

( 0 reviews )
89.00

Miłujcie czystym sercem jedni drugich gorąco… Najbardziej rozgrzewający, otulający cudowną naturalną atmosferą zapach, który wypełni pomieszczenie i rozgrzeje wymasowane olejkiem ciało.

Dyfuzor z patyczkami UŁATWIA ODDYCHANIE

( 0 reviews )
70.00

Ozdobny dyfuzor zapachowy, który naturalnie wypełni aromatem Twoje wnętrza. Elegancki, a zarazem minimalistyczny kształt ceramicznego flakonika wkomponuje się w każde wnętrze.

Naturalny olejek eteryczny Kompozycja Pobudza 10ml

( 0 reviews )
50.00

Działanie naturalnych olejków eterycznych Wykazują działania antyoksydacyjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. ZASTOSOWANIE Sauna Dodać 6-8 kropli olejku do litra wody i tą mieszanką polewać rozgrzane kamienie Masaż 1-2 krople zamieszać z 1 łyżką oleju bazowego, wmasować w skórę Inhalacja Wlać 5-7 kropli do naczynia z ciepłą wodą i wdychać unoszącą się parę przez 5-10 minut Kąpiel […]

SPOKOJNY SEN Lawenda, Wanilia

( 0 reviews )
49.00

Wyszukany zapach dla ambitnych o pięknej ziołowo słodkiej nucie, który długo utrzymuje się w pomieszczeniu i na ciele.

Wosk do kominka MIŁOŚĆ

( 0 reviews )
29.00

Najważniejsza wartość i potrzeba każdego z nas. Gdy ją palisz wszystkie myśli kierują Cię ku miłości. Umiłuj olejkiem ze świecy swoje ciało.

MĄDROŚĆ Szałwia, Wanilia, Drzewo Herbaciane

( 0 reviews )
49.00

Zanim odpowiesz wysłuchaj, rozpal w sobie i innych potrzebę refleksji, poszukiwania. Niech płomień świecy przyniesie mądrość, a cudowny olejek wmasowany w ciało doda otuchy.

Zapisz się

na nasz newsletter i otrzymaj

10% zniżki

na zakupy!

Udało się!

Błąd. Spróbuj ponownie.

Biosensual będzie korzystać z danych podanych w formularzu do informowania o najnowszych ofertach i nadchodzących promocjach.