Producent najlepszej jakości świec na świece, o właściwościach kosmetycznych. Czerpiemy garściami z natury. Wierzymy, że da się tworzyć produkty bezpieczne i odżywcze dla naszego ciała, minimalizując przy tym niekorzystny wpływ na środowisko. Produkujemy świece i kosmetyki wegańskie, nietestowane na zwierzętach. W naszej ofercie znajdują się produkty do ciała i twarzy.

Podążamy za nowoczesnymi trendami. Naszym celem jest dostarczanie produktów sprzyjających odnowie skóry bez drogi na skróty. W naszych preparatach na próżno szukać parabenów, syntetycznych zapachów, PEG-ów lub pochodnych ropy naftowej. Naszą główną działalnością jest produkcja niezwykłych świec z wosku roślinnego i naturalnych olejków eterycznych. Świece mają zastosowanie w aromaterapii wypełniają zapachem pomieszczenie oraz pielęgnują skórę w trakcie
masażu ciała, ciepłym z nich olejkiem. Ponadto w naszej ofercie znajduje się baza luksusowych kosmetyków najwyższej jakości stworzona dla najbardziej wymagających konsumentów. Nasze produkty są cenione i wykorzystywane przez profesjonalistów w centrach SPA.

Biosensual świeca zapachowa w 100% naturalna, która pięknie pachnie i daje przyjemne światło. Służy również do aromatycznego masażu ciała.

Nasza świeca jest ręcznie wyrabiana z naturalnego wosku roślinnego wzbogaconego
olejkami eterycznymi, idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry rąk, stóp oraz całego.

świeca woskowa

Oryginalne mieszaniny olejków eterycznych, wypełniają zapachem pomieszczenie, co wpływa korzystnie na nasze zmysły i poprawia samopoczucie psychofizyczne. Świece bezpiecznie można wąchać i delektować się jej zapachem w gronie naszych najbliższych. Wosk roślinny spala się 3 x wolniej, niż parafina i nie kopci. Specjalnie dobrany bawełniany knot spala świecę równym,jasnym płomieniem. W połączeniu ze specjalnie dobranymi, oryginalnymi kompozycjami zapachowymi Biosensual, działa kojąco, uspokajająco i odprężająco.

Roztopiony, ciepły wosk można stosować na ciało podczas masażu. Doskonale poprawia poślizg a dodatkowo pozostawia aksamitną powłokę na skórze. Po masażu z użyciem świecy skóra jest wyraźnie zmiękczona i nawilżona a masaż sprawia, że mięśnie są rozluźnione a ciało zrelaksowane.

Regularnie stosowany na ciało, wspomaga funkcje ochronne skóry oraz zabezpiecza płaszcz hydro-lipidowy przed utratą wody z naskórka.

Dodatkowe informacje o produkcie:
– temperatura palenia 38°C daje wysoką wydajność czasu palenia
– produkt biodegradowalny
– knoty wykonane z bawełny
– produkt wegański
– przebadany dermatologicznie