kontakt@biosensual.pl +48 698 989 282

Jako marka Biosensual jesteśmy producentem najwyższej jakości świec na świece, o właściwościach kosmetycznych. Czerpiemy garściami z natury. Wierzymy, że da się tworzyć produkty bezpieczne i odżywcze dla naszego ciała, minimalizując przy tym niekorzystny wpływ na środowisko. Produkujemy świece i kosmetyki wegańskie, nietestowane na zwierzętach. W naszej ofercie znajdują się produkty do ciała i twarzy.

Podążamy za nowoczesnymi trendami. Naszym celem jest dostarczanie produktów sprzyjających odnowie skóry bez drogi na skróty. Naszą główną działalnością jest produkcja niezwykłych świec z wosku roślinnego i naturalnych olejków eterycznych. To produkty 3w1:

świeca + aromaterapia + masaż

Świece mają zastosowanie w aromaterapii – wypełniają zapachem pomieszczenie oraz pielęgnują skórę w trakcie masażu ciała, ciepłym z nich olejkiem. Nie zawierają syntetycznych zapachów, substancji ropopochodnych ani rakotwórczych. Nasze produkty są cenione i wykorzystywane przez profesjonalistów w centrach SPA i hotelach.

świeca woskowa

Nasze świece są ręcznie wyrabiane z naturalnego wosku roślinnego wzbogaconego olejkami eterycznymi, idealnie nadają się do pielęgnacji skóry rąk, stóp oraz całego ciała.

Oryginalne mieszaniny olejków eterycznych, wypełniają zapachem pomieszczenie, co wpływa korzystnie na nasze zmysły i poprawia samopoczucie psychofizyczne. Świece bezpiecznie można wąchać i delektować się jej zapachem w gronie naszych najbliższych. Wosk roślinny spala się 3 x wolniej, niż parafina i nie kopci. Specjalnie dobrany bawełniany knot spala świecę równym, jasnym płomieniem. W połączeniu ze specjalnie dobranymi, oryginalnymi kompozycjami zapachowymi Biosensual, działa kojąco, uspokajająco i odprężająco.

Roztopiony, ciepły wosk można stosować na ciało podczas masażu. Doskonale poprawia poślizg, a dodatkowo pozostawia aksamitną powłokę na skórze. Po masażu z użyciem świecy skóra jest wyraźnie zmiękczona i nawilżona, a masaż sprawia, że mięśnie są rozluźnione, a ciało zrelaksowane.

Regularnie stosowany na ciało, wspomaga funkcje ochronne skóry oraz zabezpiecza płaszcz hydrolipidowy przed utratą wody z naskórka.

Dodatkowe informacje o produkcie:
– temperatura palenia 38°C daje wysoką wydajność czasu palenia
– produkt biodegradowalny
– knoty wykonane z bawełny
– produkt wegański
– przebadany dermatologicznie

Zapisz się

na nasz newsletter i otrzymaj

10% zniżki

na zakupy!

Udało się!

Błąd. Spróbuj ponownie.

Biosensual będzie korzystać z danych podanych w formularzu do informowania o najnowszych ofertach i nadchodzących promocjach.