Producent najlepszej jakości świec na świece, o właściwościach kosmetycznych. Czerpiemy garściami z natury. Wierzymy, że da się tworzyć produkty bezpieczne i odżywcze dla naszego ciała, minimalizując przy tym niekorzystny wpływ na środowisko. Produkujemy świece i kosmetyki wegańskie, nietestowane na zwierzętach. W naszej ofercie znajdują się produkty do ciała i twarzy.

Podążamy za nowoczesnymi trendami. Naszym celem jest dostarczanie produktów sprzyjających odnowie skóry bez drogi na skróty. W naszych preparatach na próżno szukać parabenów, syntetycznych zapachów, PEG-ów lub pochodnych ropy naftowej. Naszą główną działalnością jest produkcja niezwykłych świec z wosku roślinnego i naturalnych olejków eterycznych. Świece mają zastosowanie w aromaterapii wypełniają zapachem pomieszczenie oraz pielęgnują skórę w trakcie
masażu ciała, ciepłym z nich olejkiem. Ponadto w naszej ofercie znajduje się baza luksusowych kosmetyków najwyższej jakości stworzona dla najbardziej wymagających konsumentów. Nasze produkty są cenione i wykorzystywane przez profesjonalistów w centrach SPA.

Biosensual świeca zapachowa w 100% naturalna, która pięknie pachnie i daje przyjemne światło. Służy również do aromatycznego masażu ciała.

Nasza świeca jest ręcznie wyrabiana z naturalnego wosku roślinnego wzbogaconego
olejkami eterycznymi, idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry rąk, stóp oraz całego.

Oryginalne mieszaniny olejków eterycznych, wypełniają zapachem pomieszczenie, co wpływa korzystnie na nasze zmysły i poprawia samopoczucie psychofizyczne. Świece bezpiecznie można wąchać i delektować się jej zapachem w gronie naszych najbliższych. Wosk roślinny spala się 3 x wolniej, niż parafina i nie kopci. Specjalnie dobrany bawełniany knot spala świecę równym,jasnym płomieniem. W połączeniu ze specjalnie dobranymi, oryginalnymi kompozycjami zapachowymi Biosensual, działa kojąco, uspokajająco i odprężająco.

Roztopiony, ciepły wosk można stosować na ciało podczas masażu. Doskonale poprawia poślizg a dodatkowo pozostawia aksamitną powłokę na skórze. Po masażu z użyciem świecy skóra jest wyraźnie zmiękczona i nawilżona a masaż sprawia, że mięśnie są rozluźnione a ciało zrelaksowane.

Regularnie stosowany na ciało, wspomaga funkcje ochronne skóry oraz zabezpiecza płaszcz hydro-lipidowy przed utratą wody z naskórka.

Dodatkowe informacje o produkcie:
– temperatura palenia 38°C daje wysoką wydajność czasu palenia
– produkt biodegradowalny
– knoty wykonane z bawełny
– produkt wegański
– przebadany dermatologicznie