ENERGIA Cynamon, Goździk, Eukaliptus, Cytryna, Rozmaryn

( 0 reviews )
53.00

Zmęczonemu doda sił i odporności. Kompozycja olejków w świecy oparta na historii “olejków złodzieji”, którzy nie bacząc na epidemię używali ich, aby chronić się przed chorobami. Nasza świeca zadziała cudownie także na ciało.

Zestaw świec WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ

( 0 reviews )
215.00

Zestaw trzech świec WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ do aromaterapii, masażu i pielęgnacji ciała od Biosensual to coś więcej niż drobny upominek.
Zamów jako prezent dla bliskiej Ci osoby lub sprawdź na własnej skórze!

Zestaw świec WYCISZA USPOKAJA RELAKSUJE

( 0 reviews )
215.00

Zestaw trzech świec WYCISZA, USPOKAJA, RELAKSUJE do aromaterapii, masażu i pielęgnacji ciała od Biosensual to coś więcej niż drobny upominek. Zamów jako prezent dla bliskiej Ci osoby lub sprawdź na własnej skórze!

Zestaw świec MAGICZNY CZAS ROZGRZEWA SZCZĘŚCIA CZAS

( 0 reviews )
215.00

Zestaw trzech świec MAGICZNY CZAS, ROZGRZEWA, SZCZĘŚCIA CZAS do aromaterapii, masażu i pielęgnacji ciała od Biosensual to coś więcej niż drobny upominek. Zamów jako prezent dla bliskiej Ci osoby lub sprawdź na własnej skórze!

Świeca do masażu z CBD

( 0 reviews )
129.00

Drogi, rozpalaj i uwierz, że wszystko jest możliwe… Aromat dla prawdziwych MĘŻCZYZN, którzy chętnie wmasują olejek ze świecy w swoje dłonie i nie tylko…

Zestaw świec ONA MIŁOŚĆ ON

( 0 reviews )
215.00

Zestaw trzech świec ONA, MIŁOŚĆ, ON do aromaterapii, masażu i pielęgnacji ciała od Biosensual to coś więcej niż drobny upominek. Zamów jako prezent dla bliskiej Ci osoby lub sprawdź na własnej skórze!

Świece w ceramice